Poniedziałek 11 grudnia 2017
Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Obrazy nie tylko grzeczne
Fot: N. OKSZA-STRZELECKI
Bieżące wydanie:

„Wielkopolska Press Photo” to jeden z najstarszych, regularnych konkursów fotografii reportażowej i wydarzeniowej w kraju. Od osiemnastu lat organizuje go Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. W rywalizacji biorą udział fotoreporterzy prasy lokalnej, artyści i pasjonaci pracy z obiektywem. Do tegorocznej edycji konkursu w pięciu kategoriach tematycznych zgłoszono 1343 zdjęcia wykonane przez 76 autorów. Co uchwycił obiektyw aparatu w 2017 r.? Które obrazy pozostaną w naszej pamięci?

Fot: ARCHIWUM MNRiPRS w SZRENIAWIE

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie organizuje 17 grudnia w godzinach 10-16 „XIV Jarmark bożonarodzeniowy”.

Fot: A. BOIŃSKI

Zwycięzcy konkursu „Rozważania nad Europą” przekazali w Brukseli swoje przesłanie.

Fot: ARCHIWUM FUNDACJI EKOS

W  397 wielkopolskich i lubuskich szkołach przeprowadzono pierwszy etap konkursów dla młodzieży szkolnej „Złota Żaba” i „Złota Żabka” 2017/18. Zwycięzcy wezmą udział w drugim etapie, który zostanie rozegrany w Swarzędzu 17 marca 2018 r.

Fot: ARCHIWUM TEATRU

Na gorączkę sylwestrowej nocy każdy z nas czeka z niecierpliwością. Teatr Fredry w Gnieźnie zaprasza widzów do uroczystego świętowania Sylwestrowego Wieczoru.

Fot: M. GRELA
Monitorujemy radnych

My name is Grzyb, Mikołaj

kadencja 2010-2014 »
kadencja 2006-2010 »
Czy to, co dzieje się na forum UE, wpływa na nasze codzienne życie?