Fot/Rys: A. BOIŃSKI
Jacuzzi

Buszując w naszych przepastnych archiwach, odkryliśmy, że jeszcze nie pokazaliśmy szerszej publiczności (bo węższej – i owszem) tego jakże sympatycznego obrazka. Rzecz działa się na nowo pobudowanym stadionie miejskim w Poznaniu.

W ajyr kałpak

Stojącego na czele wielkopolskiej misji gospodarczej do Kazachstanu wicemarszałka Leszka Wojtasiaka gospodarze ubrali w urocze regionalne wdzianko.

Fot/Rys: A. BRACISZEWSKA
Z drugiej strony

Niemałą sensację podczas niedawnego oficjalnego otwarcia konińskiego szpitala wywołał Marek Woźniak. Marszałek wyjął swoją komórkę i sfotografował oczekujących na przecięcie wstęgi dziennikarzy.

Fot/Rys: A. BOIŃSKI
Moda sezonowa

Coś z mody. Co się nosi(ło) w (politycznym) sezonie wiosna-lato 2010?

Fot/Rys: ARCHIWUM
Przed wyborczym wyścigiem

Czyżby rozpoczęły się już ostre przygotowania do wyborczego wyścigu?

Fot/Rys: A. BOIŃSKI
Święconka

Święconka zbliża się wielkimi krokami…

Fot/Rys: M. GRAF
Przed urzędem

Przed urzędem…

Kryzys w sektorze motoryzacyjnym

Różne bywają odpowiedzi na kryzys w sektorze motoryzacyjnym, no i w ogóle na kryzys jako taki. Jedni tworzą specjalne międzynarodowe intergrupy, inni – po prostu przesiadają się z aut na coś tańszego ...

Mexico DSiT

Jak widać, świadomość zagrożeń epidemiologicznych i konieczności stosowania podstawowych zasad higieny w Urzędzie Marszałkowskim jest naprawdę wysoka...

Fot/Rys: ARCHIWUM
Euro 2008

Niestety, najbliżej prawdy spośród radnych typujących wyniki naszych futbolistów podczas Euro 2008 był Maciej Wiśniewski, który wieszczył, że Polaków czekają trzy mecze: otwarcia, o wszystko, o honor. Polskim piłkarzom nie pomógł nawet doping 2/5 składu Zarządu Województwa Wielkopolskiego (na zdjęciu: Krystyna Poślednia i Arkadiusz Błochowiak przed meczem Polska-Austria).