PRZECHWYCONE W SIECI

Pasja to podstawa

Pasja to podstawa

Co robią radni województwa w wolnym czasie? Mają różne pasje i zainteresowania, na przykład zbieranie grzybów, jazdę motocyklem, pielenie ogródka czy spacery z najbliższymi. Częścią z nich lubią się pochwalić, a jakże, wśród znajomych w popularnych portalach społecznościowych. Przeglądając w październiku najnowsze wpisy, udało nam się wyśledzić dwie ciekawe aktywności przedstawicieli samorządu województwa.

„Dzisiaj miałem prezentację o życiu i pracy oraz hodowli pszczół dla dzieci z Polski i Niemiec w ramach realizacji międzynarodowego projektu o ochronie środowiska i pszczół. Podczas zajęć praktycznych w Oranżerii Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy dzieci wykonywały świece z wosku pszczelego” – poinformował 14 października na swoim profilu FB Jan Grzesiek, przewodniczący sejmikowej Komisji Budżetowej, z pasją od lat uprawiający pszczelarstwo.

W nieco inny sposób piękną pogodę podczas tegorocznej złotej, polskiej jesieni postanowił wykorzystać wiceprzewodniczący sejmiku Jarosław Maciejewski. Znany z zamiłowania do jazdy motocyklem wybrał się tym razem wraz z grupą przyjaciół nad jedno z wielkopolskich jezior, by… skorzystać z kąpieli. Malkontenci zaraz pewnie powiedzą, że nie było śniegu, przerębli, no i lodowatej wody, ale od czegoś przecież trzeba zacząć swoją przygodę z morsowaniem.

FOT. 2X FACEBOOK

Pasja to podstawa
BIEŻĄCE WYDANIE

Listopad 2023